E-poe kasutustingimused

E-poodi www.telefonitarvikud.ee opereerib ettevõte Tornikivi OÜ, registrikoodiga 14665619, aadress Metsa 43, Kärdla linn, Hiiumaa vald, Hiiumaa, 92413.

1.Üldsätted

1.1 E-poe üldtingimused kehtivad kõigile isikutele (edaspidi Teenuse kasutaja), kes soovivad TT telefonitarvikute (edaspidi Teenuse osutaja) e-poodi kasutades tooteid soetada.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutajal E-poest ostmisel Teenuse osutajaga tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid ja väljakujunenud head tavad.

1.3 Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe kasutustingimustes kokkulepitust.

1.4 Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.

1.5 Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.

2. Tooted ja ostu sooritamine

2.1 E-poes kuvatavad tooted on laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või e-poe programmides.

2.2 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha hiljemalt 14 päeva jooksul.

2.3 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

2.4 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted. Kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress) ning tasub toodete eest pangaülekandega.

2.5 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

2.6 Müük toimub siis kui Teenuse kasutaja on kinnitanud tellimuse e-poe interneti lehe kaudu ning on tasunud selle eest.

3. Hinnad

3.1 Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes.

3.2 Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui on e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima Teenuse kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega (erandiks on veahinnaga tooted nt kui tootel on kogemata hinnaks 0 eur) Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

4. Makseviiside kirjeldus ja valuuta

4.1 TT telefonitarvikute e-poes saab tasuda läbi turvalise Montonio Finance makselahenduse kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut, Visa, MasterCard). Samuti saab kasutada Montonio järelmaksu. Samuti on võimalik tasuda arve alusel pangaülekandega ning kaubale koha peale järele tulles sularahas.

4.2 Arveldamise valuuta on EURO.

5. Tarne

5.1 Teenuse kasutajal on õigus valida kuue erineva kättesaamise viisi vahel.

5.2 Kaupa tarnitakse Eestisse Omniva, Itella smartposti ja DPD Eesti vahendusel.

5.3 Pärast tellimuse esitamist ja selle eest tasumist toimetatakse kaubad Teenuse kasutajani vastavalt tema poolt valitud tarneviisile, kas Omniva, Itella Smartposti või DPD Eesti pakiteenuse vahendusel 1-3 tööpäeva jooksul.

5.4 Üldjuhul postitab Teenuse osutaja tellitud toote (tooted) ühe päeva jooksul pärast makse laekumist.

5.5 Eesti piires jõuab toode sihtkohta maksimaalselt 5 tööpäeva jooksul pärast tellitud toote lähetamist.

5.6 Kui Teenuse kasutaja valib kauba tarneviisiks “Tulen ise järgi – Hiiumaa”, siis on Teenuse kasutajal kohustus kaubale järgi tulla 5 tööpäeva jooksul aadressile Vabrikuväljak 10, Kärdla, Hiiumaa.

5.7 Saatekulu tasub Teenuse kasutaja. Saatekulu lisatakse toote tellimuskinnitusele.

6. Tellimuse koostamine

6.1 Klient valib soovitud tooted, määrab iga toote koguse ning valib kohale toimetamise viisi ning kinnitab tellimuse.

6.2 Tellimuse vormistamisega kinnitab Klient, et on nõus Müüja e-poe kasutustingimustega ning kohustub neid täitma.

6.3 Tellimuse vormistamisel on Klient kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon, e-posti aadress ning koht kuhu kaup pakiautomaadi vahendusel saata.

6.4 Juhul kui Kliendi esitatud andmed on vigased ja/või mittetäielikud, ei garanteeri Müüja toote tellimuse nõuetekohast täitmist ja kauba sihtkohta tarnimist. Võimaluse korral võtab Müüja Kliendiga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.

6.5 Kliendi poolt kinnitatud tellimuse eest on Müüjale võimalik tasuda pangaülekandega.

6.6 Tellimus jõustub pärast kauba eest tasutud summa laekumist Müüja pangakontole.

7. Lepingust taganemine

7.1 Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne Teenuse osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest võimalikult kiiresti Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@telefonitarvikud.ee. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

7.2 Kui taganemisavaldus jõuab Teenuse osutajani peale Teenuse osutaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt E-poe Kasutuslepingu peatükile „Toodete tagastamine”.

7.3 Teenuse osutaja kannab Teenuse kasutajale tasutud summa tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

7.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

8. Toodete tagastamine

8.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus.

8.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

8.3 Toote tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus e-mailile info@telefonitarvikud.ee

8.4 Tagastamisel tuleb esitada kauba ostuarve.

8.5 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul toote tagastamisest.

8.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

8.7 Ostjapoolsel lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel ei kuulu tagastamisele posti- või kullerteenusetasu.

8.8 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Kasutuslepingu punktides 8.1 – 8.4 toodud tingimustele, siis raha Teenuse kasutajale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Teenuse osutaja juurde hoiule. Hoiustamise või Teenuse kasutajale toote tagastamisega seotud kulud katab Teenuse kasutaja.

9. Pretensioonide esitamise kord

9.1 E-poest müüdud toodetele kehtib võlaõigusseaduses §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

10. Isikuandmete kasutamine

10.1 Isikuandmete kasutamine on kirjeldatud privaatsuspoliitikas.

10.2 TT telefonitarvikute epoodi kasutades annab teenuse kasutaja selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.

10.3 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes tellimuse registreerimisel.

10.4 Isikuandmeid töötleb Tornikivi OÜ.

10.5 Kõiki Teenuse osutajaga seotud ja salvestatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalse infona ja see ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele.

11. Vastutus

11.1 Teenuse osutajal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses. Teenuse osutaja ei võta vastutust defektiga toodete poolt tekitatud mis tahes kahjude eest.

11.2 Teenuse kasutaja kohustub kasutama e-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.

11.3 Teenuse kasutaja vastutab ise kõikide kasutamist eeldavate seadmete tarkvara andmesidesüsteemide muretsemise ja korrashoidmisega seotud ning samuti muude e-poe Teenuse kasutamisest põhjustatud kulutuste eest.

11.4 Teenuse kasutaja vastutab täielikult e-poe Kasutuslepingust vastasest, seaduse või heade tavade vastasest e-poe kasutamisest tekkinud kahjude eest Teenuse osutajale, teistele Teenuse kasutajatele või kolmandatele isikutele.

12. Kasutamistingimused

12.1 E-poe kasutamistingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.

12.2 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Kinnitan, et olen tutvunud TT telefonitarvikute e-poe kasutustingimustega ning nõustun nendega” nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud e-poe kasutustingimustes toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub E-poe kasutustingimustes toodud tingimustega

TT telefonitarvikute e-poe kasutustingimused on uuendatud 23.05.2023.